Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

AFK-GS-1987 Stryków - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Oferta sprzedaży niezabudowanej działki położonej w centrum Strykowa, na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie wolnostojącej, bliźniaczej lub szeregowej jako podstawowym przeznaczeniu terenu oraz pod usługi o uciążliwości nieprzekraczającej granic działki stanowiącej uzupełnienie funkcji mieszkaniowej, jako dopuszczalne przeznaczenie terenu.  Przedmiotowa nieruchomość znajduje się w bardzo bliskim sąsiedztwie atrakcji turystyczno-rekreacyjnej miasta  (zwłaszcza w okresie letnim)-  zalewu o pow. 9 ha wraz z plażą i strzeżonym kąpieliskiem. Obok zalewu jest duży parking.
Dzięki skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 Stryków  stał się jednym z najważniejszych punktów komunikacyjnych tej części Europy. Wpływa to na duży przypływ inwestorów - szczególnie z branży logistycznej.

Działka jest  ogrodzona siatką na podmurówce, wjazd na działkę (brama) od ul. Legionów, od strony drogi krajowej nr 14- furtka. Na działce znajduje się wodociąg i kanalizacja. Prąd wzdłuż drogi. Dojazd asfaltem.

Kształt działki - trapez  zbliżony do prostokąta, z którego wydzielono pas pod poszerzenie drogi- zjazdu z ulicy Legionów.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja jest ciekawą propozycja dla developerów, inwestorów mających zamiar wykorzystać położenie tej nieruchomości oraz jej sąsiedztwo. Budowa domów mieszkalnych wraz z częścią usługową może przyciągnąć wielu chętnych do zakupu.

Zapraszamy do oglądania! Sygnatura oferty GS-1987.

Uwaga dane o ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego i prawnego - biuro nie odpowiada za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o telefon.

  Wymiary: front ok. 90 m, krótsze boki: 46 i 42 m, dłuższy bok, równoległy do frontu ok. 98 m. (kształt działki - patrz zdjęcia).

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607 352 152
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 2865

Szczegóły oferty

Symbol oferty AFK-GS-1987
Lokalizacja Stryków
Przeznaczenie działki budowlana, usługowa, rzemieślniczo-budowlana
Pow. całkowita [m2] 4 120,00 m²
Wymiary działki 47 m
Cena 1 442 000 PLN
Cena/m2 350.00 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki siatka
Woda jest
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Położenie blisko centrum
Prąd w ulicy