Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

DSI-GS-12563 Ozorków (gw), Helenów - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

HELENÓW
gm. OZORKÓW
TEREN INWESTYCYJNY
POD OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH
teren 1,87 ha
CENA 1.550.000 zł

 
Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie miejscowości Sokolniki i Rezerwatu Przyrody ”Ryś”, z dala od zgiełku i hałasu miasta, oferujemy Państwu teren będący enklawą spokoju, który zagwarantuje pełen relaks i odpoczynek na łonie natury. Słynący z bardzo dobrego mikroklimatu Sokolnicki Rezerwat Przyrody „Ryś”, na którego terenie zlokalizowane jest sanatorium dla dzieci, zapewnia doskonałą jakość powietrza oraz niezliczone tereny dla rodzinnych spacerów i wypraw rowerowych. Dla osób preferujących bardziej aktywne formy wypoczynku dużą atrakcją będzie położona nieopodal stadnina koni.

Kolejnym elementem czyniącym tę lokalizacje wyjątkową jest fakt, że spod samej działki asfaltową i oświetloną drogą można dojechać w 15 minut do węzła EMILIA z autostradą A2 ( Warszaw-Poznań) a dalej 15 min do węzła STRYKÓW z autostradą A1 ( Gdańsk-Wrocław czy wschód i centrum Łodzi).
Naturalnym zapleczem Helenowa o charakterze handlowo-edukacyjnym oraz zapewniającym  podstawową opiekę medyczną jest oddalone o 3,5 km  miasto Ozorków.

Cały teren podzielony jest już na 13 odrębnych działek. Dla tego obszaru jest MPZP gdzie są to tereny pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną:
- budynki mieszkalne do 2 kondygnacji w tym poddasze użytkowe
- budynki gospodarcze do 1 kondygnacji.


Wszystkie obiekty użyteczności publicznej w postaci przedszkola, szkół, sklepów wielkopowierzchniowych (Tesco), przychodni zdrowia, szpitala, mini aquaparku, aptek i kościoła znajdują się w Ozorkowie.
Według powyższych informacji należy podsumować, iż połączenie działki w sąsiedztwie wyjątkowego Sokolnickiego Rezerwatu Przyrody „Ryś”, przy jednoczesnej błyskawicznej możliwości komunikacji z centrum Polski w każdym jej kierunku stanowi wyjątkową lokalizacje na rodzinną posiadłość czy kameralne osiedle domków jednorodzinnych.
Sama lokalizacja ze względu na płynący na jej końcu strumyk daje możliwość zaplanowania np. wyjątkowego stawu z mostkiem, mini wyspą z centrum grillowych czy placem zabaw dla najmłodszych.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607 352 152
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 5008

Szczegóły oferty

Symbol oferty DSI-GS-12563
Lokalizacja Ozorków (gw), Helenów
Przeznaczenie działki budowlana, inwestycyjna, mieszkaniowa
Pow. całkowita [m2] 18 785,00 m²
Wymiary działki 65x315 m
Cena 1 550 000 PLN
Cena/m2 82.51 PLN

Nieruchomość

Standard
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki częściowo zalesiona
Kształt działki nieregularny
Ogrodzenie działki brak
Woda w ulicy
Dojazd asfalt
Otoczenie zabudowa mieszana
Położenie obrzeża miasta
Prąd w ulicy

Podobne oferty

REM-GS-965, Działka na sprzedaż, Ozorków (gw), Leśmierz

Działka na sprzedaż,
Ozorków (gw), Leśmierz

Pow. całkowita [m2]: 32221.00

Cena/m2: 45.00 PLN

1 450 000 PLN