Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

AFK-GS-1988 Stryków - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Oferta sprzedaży niezabudowanej działki położonej blisko centrum Strykowa, w sąsiedztwie Hotelu 500, w bardzo bliskiej odległości od zjazdu na autostradę, przy drodze krajowej nr 14. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa nieruchomość w części znajduje się  na terenie przeznaczonym  pod usługi o uciążliwości niewykraczającej poza granice działki lub terenu jako podstawowe przeznaczenie terenu oraz posiadająca przeznaczenie związane z dozorem obiektu jako dopuszczalne. Druga część działki aktualnie ma przeznaczenie pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.
Dzięki skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 Stryków  stał się jednym z najważniejszych punktów komunikacyjnych tej części Europy. Wpływa to na duży przypływ inwestorów - szczególnie z branży logistycznej.

Na działce znajduje się wodociąg. Prąd i kanalizacja wzdłuż drogi. Dojazd asfaltem.
Kształt działki - zbliżony do prostokąta, o wymiarach: front ok. 240 m na 38m. Działka przylega dłuższym bokiem do drogi krajowej nr 14.

Została wydana prawomocna  decyzja udzielająca zezwolenia na lokalizację zjazdu publicznego z drogi krajowej nr 14, do przedmiotowej działki, wyposażonego w dodatkowy pas  ruchu dla pojazdów skręcających w lewo.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja dla inwestorów mających zamiar wykorzystać położenie tej nieruchomości oraz jej sąsiedztwo.

Zapraszamy do oglądania! Sygnatura oferty GS-1988.

Uwaga dane o ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego i prawnego - biuro nie odpowiada za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o telefon.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607 352 152
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 2865

Szczegóły oferty

Symbol oferty AFK-GS-1988
Lokalizacja Stryków
Przeznaczenie działki budowlana, usługowa
Pow. całkowita [m2] 9 128,00 m²
Wymiary działki 240 x 38 m
Cena 2 282 000 PLN
Cena/m2 250.00 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Woda jest
Dojazd asfalt
Położenie blisko centrum
Prąd w ulicy
Kanalizacja w ulicy