Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

AFK-GS-2190 Zgierz, Centrum - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Sprzedaż nieruchomości- działki gruntu o powierzchni 97 m2, w centrum miasta w Zgierzu, przy ul. Długiej, zabudowanej pawilonem handlowym. Nieruchomość znajduje się przy głównej ulicy miasta, bezpośrednio przy przystanku autobusowym komunikacji miejskiej,  w pobliżu sklepów, przy osiedlu mieszkaniowym, w miejscu o  dużym natężeniu ruchu pieszych

Aktualnie w pawilonie prowadzona jest działalność gospodarcza- handel.
Powierzchnia zabudowy pawilonu handlowego - 42,25m2. Powierzchnia użytkowa - 35,44m2.  Budynek składa się z sali sprzedaży pow. ok. 24m2 oraz zaplecza z sanitariatami o pow. ok. 11m2. W części frontowej budynku duże okna wystawowe na całej szerokości oraz drzwi wejściowe. Dodatkowo- wejście z tyłu budynku, od zaplecza. Na podłodze- terakota. Do budynku podłączone są media poprzez istniejące przyłącza: energia elektryczna, woda, kanalizacja. Gazu- brak. Sala sprzedaży klimatyzowana. Ogrzewanie elektryczne. Ściany zewnętrzne z siporeksu 25cm obustronnie tynkowane. Strop płytowo-żebrowy, dwuprzęsłowy, wylewany. Dach płaski, jednospadowy, łamany, pokryty papą.
                                                                                                                                                                                                                     
Zgodnie z prawomocną decyzją o warunkach zabudowy na przedmiotowej działce istnieje możliwość realizacji inwestycji polegającej na rozbudowie oraz nadbudowie istniejącego budynku usługowego- pawilonu. Maksymalna powierzchnia zabudowy- 80 m2. Wysokość zabudowy- do okapu maksymalnie 9m. Szczegóły decyzji do wglądu w biurze. Inwestycja realizowana będzie na terenach istniejącej zabudowy usługowej, jako jej uzupełnienie.
Budynek położony jest bezpośrednio przy ciągu komunikacji pieszej. Dostęp do drogi publicznej realizowany jest poprzez teren komunikacyjny, ogólnodostępny, zapewniający dostęp do drogi gminnej (ulicy Długiej) dla przyległych działek.

Zapraszamy do oglądania!  Sygnatura oferty w biurze: GS-2190

UWAGA:
Opis oferty prezentowany na naszej stronie sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych k.c.  Oferta może być już nieaktualna. Prosimy o telefon.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607 352 602
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 2865

Szczegóły oferty

Symbol oferty AFK-GS-2190
Lokalizacja Zgierz, Centrum
Pow. całkowita [m2] 42,25 m²
Cena 300 000 PLN
Cena/m2 7100.59 PLN

Nieruchomość

Opłaty wg liczników prąd, woda
Stan prawny własność
Rok budowy 1970
Gaz brak
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie bloki
Ogrzewanie własne elektryczne
Możliwość parkowania w pobliżu
Wejście od ulicy
Podłogi terakota
Prąd jest
Kanalizacja tak

Podobne oferty

AFK-GS-1474, Działka na sprzedaż, Zgierz, Stare Miasto

Działka na sprzedaż,
Zgierz, Stare Miasto

Pow. całkowita [m2]: 1524.00

Cena/m2: 180.00 PLN

274 320 PLN

AFS-GS-2211, Działka na sprzedaż, Zgierz, Krzywie

Działka na sprzedaż,
Zgierz, Krzywie

Pow. całkowita [m2]: 1390.00

Cena/m2: 200.00 PLN

278 000 PLN