Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

PRO-GS-7578 Poddębice (gw), Łężki - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

- Działka inwestycyjna w pobliżu Poddębic, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 72 Łódź - Uniejów, ważna decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji typu agroturystyka, prąd i woda w istniejącym na działce budynku w trakcie budowy, możliwa inna inwestycja po uzyskaniu nowej decyzji wz.

- PRZEZNACZENIE WEDŁUG PLANU: brak mpzp, jest ważna decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji urządzenia gospodarstwa agroturystycznego, składającego się z:
- budynku głównego zawierającego: restaurację na 105 miejsc z zapleczem kuchenno-sanitarnym i pokoje gościnne dla 14 osób - budynek będzie adaptowany z istniejącego budynku mieszkalnego z jego rozbudową,
- 6 domków całorocznych 4-osobowych,
- budowie stawu o powierzchni do 0,8 ha, głębokości do 2,5 m dla celów rekreacyjnych i wędkowania,
- budowie dwóch zbiorników na ścieki o pojemności powyżej 10 m3.

- UWAGA: fakt posiadania przez Sprzedającego prawomocnej decyzji WZ umożliwia sprzedaż działki w świetle ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego, w przypadku planów innego sposobu zagospodarowaniu działki należy po zakupie wystąpić o nową decyzję o warunkach zabudowy dla alternatywnej inwestycji.  

- KSZTAŁT/WYMIARY DZIAŁKI: działka ma kształt prostokąta, o wymiarach ok 64x306m, patrz rzut działki.
- DOJAZD: działka usytuowana bezpośrednio przy drodze krajowej nr 72 Łódź - Uniejów
- STRONA ŚWIATA OD WJAZDU: płn.,
- UKSZTAŁTOWANIE TERENU: cały teren jest płaski,

- UZBROJENIE TERENU: prąd i woda w budynku na działce (budynek w stanie surowym otwartym z dachem),


- OGRODZENIE/BRAMA: działka w części frontowej częściowo ogrodzona siatką na słupkach stalowych, brama wjazdowa metalowa,

- ZABUDOWA: na działce rozpoczęta budowa domu mieszkalnego na podstawie pozwolenia na budowę z 1992 r.  a więc wydanego przed uzyskaniem wyżej opisanej decyzji wz, obecnie stan surowy otwarty, przykryty dachem, z niepełnej dokumentacji budowlanej wynika, że cała inwestycja miała obejmować budowę we frontowej części działki budynku produkcyjno-handlowo-usługowego (np. warsztat samochodowy) oraz budowę budynku mieszkalnego w bardziej odsuniętej od drogi części działki - patrz załączony plan realizacyjny - rozpoczęta została tylko budowa budynku mieszkalnego.
- NASADZENIA: działka uporządkowana, po wycince samosiejek i krzewów, jedynie w tylnej części działki nieliczne samosiejki,

- OTOCZENIE/STAN ZURBANIZOWANIA: na działce sąsiedniej od wschodniej prowadzona działalność - zabudowa hale i budynki biurowe, od strony zachodniej i z tyłu od strony południowej działki niezabudowane,

- UWAGA !     Oferty prezentowane na naszych stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a są jedynie zaproszeniem do rokowań. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego. Opis obiektu został sporządzony na podstawie informacji przekazanych przez Oferującego. Oferta może być już nieaktualna. Prosimy o telefon.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607 352 152
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 487

Szczegóły oferty

Symbol oferty PRO-GS-7578
Lokalizacja Poddębice (gw), Łężki
Przeznaczenie działki inwestycyjna
Pow. całkowita [m2] 19 600,00 m²
Wymiary działki 64x3062 m
Cena 700 000 PLN
Cena/m2 35.71 PLN

Nieruchomość

Standard
Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki częściowo zalesiona
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki częściowo ogrodzona
Dojazd asfalt
Położenie poza miastem
Prąd na działce