Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

AFK-GS-2247 Głowno (gw), Antoniew - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Do sprzedaży działki gruntu położone w Antoniewie, gminie Głowno, przeznaczone pod usługi komercyjne, o łącznej powierzchni 5227m2.

Nieruchomość składa się z trzech geodezyjnie wydzielonych działek gruntu o powierzchni: 959m2, 1462 m2, 2806m2. Działka nieogrodzona. Kształt - zbliżony do prostokąta. Wymiary: front ok 20m, długość działki- ok. 250m. Najmniejsza działka przedzielona od dwóch pozostałych drogą asfaltową.  Działka niezabudowana, niezagospodarowana.
W aktualnie obowiązującym  planie zagospodarowania przestrzennego, działka oznaczona jest symbolem UC i przeznaczona pod  usługi komercyjne (handel, gastronomia, komunikacja, turystyka, instytucje finansowe, bytowe), wraz z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi, dopuszczalne przeznaczenie uzupełniające- usługi publiczne, zabudowa mieszkaniowa dla właściciela, drogi dojazdowe, stacje transformatorowe. 

Dojazd:  droga asfaltowa.

OKAZJA! Bardzo ciekawa propozycja dla osób poszukujących terenu pod usługi komercyjne. Okolice Głowna, dobry dojazd do centrum miasta.
Do centrum Głowna - ok. 3km, do Strykowa- ok. 11km.


Zapraszamy do oglądania! Sygnatura oferty w biurze: GS-2247.

Uwaga: dane o ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego i prawnego - biuro nie odpowiada za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o telefon.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607 352 152
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 2865

Szczegóły oferty

Symbol oferty AFK-GS-2247
Lokalizacja Głowno (gw), Antoniew
Przeznaczenie działki inwestycyjna, komercyjna, usługowa
Pow. całkowita [m2] 5 227,00 m²
Cena 70 000 PLN
Cena/m2 13.39 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Dojazd asfalt
Otoczenie działki niezabudowane
Położenie poza miastem