Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

DSI-HW-12557 Łódź, Górna, Górna - hala na wynajem

Galeria zdjęć

Opis

Łódź Górna
HALA PRZEMYSŁOWA
NA SPRZEDAŻ

2082 m kw.
teren 2899 m kw.

SPRZEDAŻ = 2.700.000 zł + VAT
WYNAJEM = 23.000 zł + VAT + media

 
Budynek, opisany niżej, zlokalizowany jest na terenie zabudowy przemysłowej obok innych działających zakładów produkcyjnych. Posiada pełną infrastrukturę techniczną w tym możliwość zużywania dużych ilości energii elektrycznej.

Hala przemysłowa bez podpiwniczenia, w zabudowie zwartej, bezpośrednio przylega do innych hal produkcyjnych. Konstrukcję budynku stanowi siatka słupów żelbetowych, na których spoczywają strunobetonowe wiązary. Rozpiętość nawy 18,0 m. Układy poprzeczne co 6,0 m. Stropodach pokryty paraizolacją z papy, ocieplony warstwą 4cm styropianu i pokryty warstwą „GUMBITU” wzmocnionego wkładką z włókniny NOVIPAP.
Stropodach posiada wyprofilowane spadki do kratek wewnętrznego systemu odprowadzania wód opadowych.
Mury ścian zewnętrznych i działowych wykonane są z cegły ceramicznej i bloczków pianobetonowych na zaprawie cementowo wapiennej.

Do oświetlenia powierzchni magazynu zastosowano świetliki latarniowe (o wymiarach w rzucie 54,00 x 6,00) o konstrukcji stalowej, kryte blachą trapezową na ociepleniu ze styropianu. Na połaciach dachu wmontowane są wentylatory dachowe w ilości 9 sztuk. Posadzki betonowe utwardzone żywicami.

Nad wjazdem do hali istnieje okap o konstrukcji stalowej kryty blachą trapezową. W zachodnim szczycie wydzielona jest część powierzchni na komory central klimatyzacyjnych i wentylatorów z czerpniami powietrza.
Przy wschodniej ścianie szczytowej część powierzchni hali magazynowej wydzielono dla funkcji socjalno-biurowej obsługującej potrzeby magazynu oraz rampę z pochylnią.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607 352 152
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 5008

Szczegóły oferty

Symbol oferty DSI-HW-12557
Lokalizacja Łódź, Górna, Górna
Pow. całkowita [m2] 2 082,00 m²
Wymiary działki 37 m x 80 m m
Czynsz najmu 23 000 PLN
Cena/m2 0.00 PLN

Nieruchomość

Standard
Stan prawny Własność
Powierzchnia działki [m2] 2 100 m²
Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Przeznaczenie hali produkcyjno-magazynowy, magazynowy, produkcyjny
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Położenie centrum
Plac utwardzany tak

Pomieszczenia