Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

AFS-LW-2485 Piątek - lokal na wynajem

Galeria zdjęć

Opis

Do wynajęcia powierzchnia hali handlowo-usługowej powstającej w Piątku (powiat łęczycki). Planowana inwestycja realizowana jest na terenie działki o powierzchni ok. 1640 m2, zlokalizowanej przy skrzyżowaniu popularnych i uczęszczanych dróg publicznych.
Do nieruchomości prowadzić będą dwie drogi dojazdowe, łączące się z głównymi drogami asfaltowymi przylegającymi do działki.
Plac z wydzielonymi miejscami parkingowymi znajdujący się obok wjazdu oraz miejsca parkingowe oferowane bezpośrednio na terenie nieruchomości gwarantują dogodny dostęp i komfort potencjalnym klientom. 
Na terenie hali o powierzchni ok. 300 m2 powstaną cztery odrębne lokale handlowo-usługowe o podobnych powierzchniach (ok.58 m2), każdy z wydzielonym zapleczem (ok. 8 m2) i  pomieszczeniem sanitarnym. Istnieje również możliwość wynajęcia całej hali przez jednego najemcę. Przedmiotowe lokale będą przekazywane najemcy w stanie deweloperskim.
 
Media: woda, kanalizacja, energia elektryczna, światłowód. Ogrzewanie-butla gazowa LPG.

Inwestor budując hale oferuje dużą elastyczność i chęć współpracy z potencjalnym najemcą. Sukces ekonomiczny gwarantuje dogodna lokalizacja i doskonała widoczność obiektu. Bliskie sąsiedztwo innych lokali handlowych (Biedronka, Euronet) oraz usługowych (centrum motoryzacyjne) powoduje, że punkt jest znany i nie wymaga nakładów na działalność marketingową.

Projekt inwestycji i plany zabudowy udostępniamy zainteresowanym klientom na indywidualne życzenie. Termin przekazania lokali do najmu do uzgodnienia.


POLECAMY! Zapraszamy do oglądania! Sygnatura oferty w biurze: LW-2485

UWAGA:
Opis oferty prezentowany na naszej stronie sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych k.c.  Oferta może być już nieaktualna. Prosimy o telefon.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607352152
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Szczegóły oferty

Symbol oferty AFS-LW-2485
Lokalizacja Piątek
Pow. całkowita [m2] 300,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 300,00 m²
Piętro parter
Czynsz najmu 10 000 PLN
Cena/m2 33.33 PLN

Nieruchomość

Stan lokalu deweloperski
Stan prawny Własność
Rok budowy 2020
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy, handlowo-usługowy, handlowy, usługowy
Dojazd asfalt
Ogrzewanie gazowe
Usytuowanie dwustronne
Możliwość parkowania tak
Położenie lokalu w pobliżu głównego ciągu pieszych
Witryna wystawowa duża

Pomieszczenia

Wysokość pomieszczeń 0,00 m