Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

AFS-BS-2400 Zgierz, Centrum - obiekt na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Do sprzedaży obiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 1377 m2, położony w centrum Zgierza. Teren nieruchomości jest w całości zagospodarowany, częściowo ogrodzony płotem z elementów betonowych oraz parkanem murowanym. Działka oddana w użytkowanie wieczyste do dnia 9 marca 2041r, o kształcie nieregularnym, składa się z kilku geodezyjnie wydzielonych działek o łącznej powierzchni 3355m2
Zabudowana czterema budynkami o przeznaczeniu administracyjnym, produkcyjnym oraz magazynowym oraz budynkami łącznikowymi i podstacją elektryczną. Wjazd o szerokości ok. 5m, przez stalową bramę, z bezpośrednim dostępem do jednej z głównych ulic miasta o dość dużym nasileniu ruchu samochodowego.
Główną zabudowę nieruchomości stanowią:
1) budynek administracyjno-produkcyjny o pow. użytkowej 875m2, pow. zabudowy 478m2, murowany, 2-kondygnacyjny, niepodpiwniczony, z poddaszem nieużytkowym, użytkowany częściowo jako biurowy, a częściowo jako produkcyjno-magazynowy. 
Część budynku została wydzielona i zaadaptowana na kotłownię (z piecem olejowym), o pow. zabudowy 32m2.
Wykończenie: Ściany zewnętrzne murowane z cegły, wewnętrzne - drewniane, szkieletowe, obustronnie otynkowane. Stropy drewniane. Stolarka okienna drewniana i stalowa, szklenie jedną szybą. Dach drewniany, dwuspadowy, kryty papą. Posadzki betonowe, na piętrze drewniane. W budynku usytuowane są 2 klatki schodowe, ściany klatek murowane z cegły, schody betonowe. Obiekt wyposażony w instalację elektryczną, wod.-kan., c.o., instalację odgromową i telefon.

2)budynek magazynowy o pow. użytkowej 245m2, pow. zabudowy 294m2.  Parterowy, niepodpiwniczony, murowany (z cegły ceramicznej).
Wykończenie magazynu: stropodach o konstrukcji stalowej kryty blachą stalową falistą opartą na belkach stalowych. Stolarka okienna drewniana, malowana farbą olejną. Posadzki betonowe. Obiekt wyposażony w instalację elektryczną, wod.-kan. i c.o.
Oba budynki (administracyjno-produkcyjny i magazynowy) połączone ze sobą łącznikiem, tworzą dodatkowe pomieszczenie pow. użytkowej 57m2.

Pozostałe naniesienia budowlane:
1) budynek administracyjny z portiernią o pow. użytkowej 68m2, pow. zabudowy 88m2, położony przy wjeździe do nieruchomości, parterowy, niepodpiwniczony, murowany z cegły, .
Wykończenie:   dach jednospadowy, drewniany, kryty papą. Strop drewniany. Okna drewniane, pojedyncze, okratowane. Stolarka drzwiowa drewniana. Posadzka betonowa, na niej ułożona podłoga drewniana i płyta pilśniowa twarda, pomalowana farbą. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wod.-kan., c.o. i telefoniczną. Stan- do remontu.
2) budynek podstacji elektrycznej o powierzchni 24m2 parterowy, niepodpiwniczony, przylega do szczytowej ściany budynku administracyjnego z portiernią,
Wykończenie: ściany zewn. i wewn. murowane z cegły. Stropodach żelbetonowy pełny, niewentylowany. Pokrycie dachu papą. Drzwi stalowe pomalowane farbą olejną. Posadzka betonowa. Budynek wyposażony w instalację elektryczną.
3) budynek magazynowy o pow. użytkowej 132m2, pow. zabudowy 163m2 parterowy, niepodpiwniczony.
Wykończenie: ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane z cegły. Stolarka okienna stalowa z jedną szybą. Drzwi stalowe malowane farbą olejną. Strop w części drewniany, pokrycie dachu- papa. Posadzki betonowe. Obiekt wyposażony w instalację elektryczną, wod.-kan., wentylację mechaniczną i c.o.

Teren wokół budynku utwardzony płytami betonowymi.

Media: energia elektryczna, kanalizacja sanitarna na całym terenie zakładu z odprowadzeniem do miejskiej sieci kanalizacyjnej, lokalne centralne ogrzewanie olejowe, linia telefoniczna. 

Obiekt usytuowany jest w rejonie starej zabudowy przemysłowej, (obecnie użytkowany na cele produkcyjne i magazynowe). Nieruchomości jest atrakcyjna dla prowadzenia wszelkiego rodzaju działalności gospodarczej  z uwagi na położenie w centrum miasta, dobry dojazd i uzbrojenie terenu.

Centralne położenie i bezpośrednie sąsiedztwo aglomeracji łódzkiej sprawia, że Zgierz posiada dogodną lokalizację komunikacyjną zarówno krajową, jak i międzynarodową. 
Na obecną sieć drogową największy wpływ ma droga nr 1 łącząca Gdańsk z przejściem granicznym z Czechami w Gorzyczkach i będąca zarazem częścią szlaku komunikacyjnego łączącego Skandynawię z krajami basenu Morza Śródziemnego.
Szczególne znaczenie dla Gminy ma oddana do użytku w lipcu 2006 r. autostrada A2, która łączy wschodnią i zachodnią granicę Polski na trasie Świecko –  Stryków – Kukuryki. Na terenie Gminy zlokalizowane są trzy węzły komunikacyjne: Emilia, Zgierz i Stryków, umożliwiające połączenie autostrady z publiczną siecią drogową.
Zgierz znajduje się w odległości 16 km od Łodzi, która stała się centrum "odzieżowym" z uwagi na odbywające się tu targi, duża ilość firm konfekcjonujących, projektujących odzież itp. Powstają też firmy związane z rozwojem nowych technologii, infrastruktury, produkcji, AGD, centra usług dla zaplecza biznesowego, usługi niematerialne- telemarketing, księgowość, bankowość elektroniczna i usługi informatyczne. Działają tu również firmy spedycyjne i centra dystrybucji. Powstały centra handlowo-rekreacyjne.

Zapraszamy do obejrzenia wizyty wirtualnej: kliknij TUTAJ.

Sygnatura oferty w biurze: BS-2400

UWAGA:
Opis oferty prezentowany na naszej stronie sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych k.c.  Oferta może być już nieaktualna. Prosimy o telefon.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607 352 152
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Szczegóły oferty

Symbol oferty AFS-BS-2400
Lokalizacja Zgierz, Centrum
Rodzaj obiektu zaklad_produkcyjny
Pow. całkowita [m2] 1 377,00 m²
Cena 870 000 PLN
Cena/m2 631.81 PLN

Nieruchomość

Stan prawny Użytkowanie wieczyste
Powierzchnia działki [m2] 3 355 m²
Gaz brak
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie centrum miasta
Ogrzewanie C.O. lokalne
Możliwość parkowania tak
Własny parking tak
Wejście od ulicy
Prąd w budynku
Kanalizacja miejska

Pomieszczenia