Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

CNT-GS-1361 Łask (gw), Okup Wielki - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Mam do zaoferowania okazałą działkę rolno-przemysłową w Okupie Wielkim o wielkości 1,8798 ha, na której nie ma uchwalonego planu zagospodarowania przestrzennego, ale dająca możliwość ubiegania się o decyzję o warunki zabudowy dla  zabudowy rolno-przemysłowo-usługowej (komercyjnej). Wszystko zależne od potrzeb kupującego. Na działce nie ma możliwości zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Działka położona przy samej trasie wojewódzkiej 482, biegnącej przez Zduńską Wolę i Łask co czyni ją idealnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej. Odległość od łącznika S8 w Michałowie to 3 km. Działka posiada około 30 arów powierzchni do zabudowy produkcyjno-usługowej. Działka do zabudowy w kształcie trapezu jednoramiennego. Szerokość działki do zabudowy to ok. 33 m. Długość z prawej strony ok. 80 metrów, z lewej ok. 96 metrów. Na działce stoi budynek gospodarczy pobudowany w latach 90 tych z pustaka o powierzchni 98 m2. W wewnątrz budynek jest w stanie surowym o wymiarach około 10 m. na 10 m. z poddaszem użytkowym, okryty eternitem, z prądem i wodą. Budynek miał przeznaczenie gospodarcze. Do największego pomieszczenia prowadzą duże drzwi zewnętrzne dające możliwość wjechania samochodu osobowego. Wymiary największego pomieszczenia wynoszą około 10 m. na 8 m. Po prawej stronie wydzielone trzy małe pomieszczenie gospodarcze. Budynek można byłoby wykorzystać na warsztat mechaniczny, bądź przekształcić na biura. Możliwe jest prowadzenie gastronomii lub sklepu handlowego. Do działki prowadzi wąski wjazd o szerokości około 19 m. ale się z czasem zwęża do około 16 m. i długości ok. 92 m. z prawej strony i ok. 100 m. z lewej strony. Z przodu działka ogrodzona.

Za obszarem działki do zabudowy rozciąga się ziemia orna o wielkości 1 ha mająca klasę ziemi R IIIb, R IVa, R IVb, R V i zalesione ziemie rolne o powierzchni około 4 400 m2, na której rosną samosiejki.  Działkę kończy las sosnowy o wielkości 30 arów, nieogrodzony, otoczony w sąsiedztwie innych lasów.
Na działce ornej można byłoby uprawiać zboże, kukurydzę, kwiaty i krzewy ozdobne, drzewka. Działka mogłaby być przeznaczona do prowadzenia gospodarstwa ogrodniczego, przetwórczego bądź zaadaptowana na parkingi.

Nie ma możliwości podziału działki, więc trzeba ją kupić w całości. 
Koszt działki to 220 tyś zł.

Więcej informacji udzielę telefonicznie pod numerem telefonu 603 574 093.

Zapraszam na prezentację i negocjację.


 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607352152
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Szczegóły oferty

Symbol oferty CNT-GS-1361
Lokalizacja Łask (gw), Okup Wielki, Sieradzka
Przeznaczenie działki usługowa, rolna, komercyjna
Pow. całkowita [m2] 18 798,00 m²
Wymiary działki 33 m
Cena 220 000 PLN
Cena/m2 11.70 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Ukształtowanie działki częściowo zalesiona
Kształt działki nieregularny
Ogrodzenie działki częściowo ogrodzona
Gaz brak
Woda na działce
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie działki zabudowane
Położenie teren przemysłowy
Prąd w budynku
Kanalizacja brak