Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

PRO-GS-8578 Zgierz, Stępowizna - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

- Kształtna działka w Zgierzu w rejonie ul. Stępowizna, z decyzją o warunkach zabudowy na budowę jednorodzinnego budynku mieszkalnego z garażem samochodowym oraz budynku magazynowego o powierzchni zabudowy 250m i wysokości do 6,5m, 3542m, możliwość dalszego podziału, szerokość od ulicy ok. 35m, dojazd z 2 stron, z informacji uzyskanych przez Sprzedającego w Urzędzie Miasta Zgierza wynika,że ulica Przedwiośnie jest przewidziana także dla ruchu ciężkiego transportu samochodowego (planowana jest jako dodatkowa droga dojazdowa do pobliskiej fabryki Atlas).

KUPUJĄCY 0% PROWIZJI !!!  UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

- PRZEZNACZENIE WEDŁUG PLANU: brak mpzp, wydana ważna decyzja o warunkach zabudowy,  z decyzją o warunkach zabudowy na budowę jednorodzinnego budynku mieszkalnego z garażem samochodowym oraz budynku magazynowego o powierzchni zabudowy 250m.

- KSZTAŁT/WYMIARY DZIAŁKI: prostokąt, szerokość od ulicy ok. 35m,
- UKSZTAŁTOWANIE TERENU: płaskie,
- UZBROJENIE TERENU: prąd, woda, gaz, telefon - w ulicy, w cenie sprzedaży są będące w posiadaniu sprzedającego aktualne decyzje o warunkach przyłączy poszczególnych mediów,

- UWAGA: przez działkę przechodzi w odległości ok. 7m od południowej granicy działki kabel energetyczny (jest wkopany w ziemię na głębokość ok 1-1,5m - pokazany na mapce z liniami zabudowy), zakład energetyczny nie jest ujawniony w księdze ze służebnością, można próbować wynegocjować przesunięcie go do granicy działki !!! W przypadku budowy domu część działki z kablem do wykorzystania na ogród, w przypadku zabudowy związanej z działalnością gospodarczą do wykorzystania na parking.

- DOJAZD: asfalt w ulicy Stępowizna,

- OGRODZENIE/BRAMA: brak,
- ZABUDOWA: brak,
- NASADZENIA: brak, samosiejki, raczej do bezproblemowego usunięcia
- OTOCZENIE/STAN ZURBANIZOWANIA: w bez;pośrednim sąsiedztwie domy jednorodzinne, w dalszym sąsiedztwie tereny przemysłowe (fabryka Atlas),

- UWAGA !     Oferty prezentowane na naszych stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a są jedynie zaproszeniem do rokowań. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego. Opis obiektu został sporządzony na podstawie informacji przekazanych przez Oferującego. Oferta może być już nieaktualna. Prosimy o telefon.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607352152
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 487

Szczegóły oferty

Symbol oferty PRO-GS-8578
Lokalizacja Zgierz, Stępowizna
Przeznaczenie działki budowlana
Pow. całkowita [m2] 3 411,00 m²
Wymiary działki 35x96 m
Cena 220 000 PLN
Cena/m2 64.50 PLN

Nieruchomość

Standard
Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak