Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

AFS-GS-2599 Stryków (gw), Dobra - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Do sprzedaży działka gruntu o powierzchni 3476m2 ( całkowita powierzchnia 4437m2 z czego 961m2 stanowi nie wydzieloną drogę dojazdową), położona w miejscowości Dobra (gm. Stryków). Nieruchomość niezabudowana, nieogrodzona, w kształcie prostokąta o wymiarach: front ok.104m, boki ok.28m, z dostępem do gruntowej drogi gminnej. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową; ostatnie 250m drogą gruntową.
Klasa użytków IVb, V, VI.

Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie z informacją otrzymaną w Urzędzie Gminy Stryków istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy na budowę domu jednorodzinnego.

Media: energia elektryczna, woda z sieci wodociągowej w drodze gminnej(ok.250m) lub z własnej studni.

Działka położona w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, zabudowy siedliskowej, pól. Dojazd do drogi krajowej nr 14 (ok.1km) łączącej Łódź-Stryków i do wjazdu na autostradę (ok.5km).
 
Zapraszamy do oglądania! Sygnatura oferty w biurze: GS-2599.
Uwaga: Opis oferty prezentowany na naszej stronie sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych k.c. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną. Oferta może być już nieaktualna. Prosimy o telefon.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607352602
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Szczegóły oferty

Symbol oferty AFS-GS-2599
Lokalizacja Stryków (gw), Dobra
Pow. całkowita [m2] 3 476,00 m²
Wymiary działki 104 x 28 m
Cena 295 460 PLN
Cena/m2 85.00 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Prąd w ulicy