Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

VAK-GS-1449 Tuszyn - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA BUDOWLANA Z FUNKCJĄ MIESZKALN0-USŁUGOWĄ W TUSZYNIE, ŚWIETNA LOKALIZACJA POD INWESTYCJĘ - 1898 MKW - 385.000 ZŁOTYCH !!!!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej z funkcją przeznaczenia na budownictwo mieszkaniowe i usługowe - Tuszyn 

Nieruchomość składa się z 3 działek ewidencyjnych z jednym wjazdem i dostępem do drogi publicznej. Na działce znajdują się fundamenty domu i resztki domu drewnianego do rozbiórki.

Obecni właściciele zaprojektowali budynek mieszkalno-usługowy na wynajem oraz w dalszej części działki, z dala od wjazdu i budynku usługowego, dom jednorodzinny mieszkalny.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego frontowa część działki ma przeznaczenie mieszkalno-usługowe, a w dalszej części mieszkaniowe.

Działka jest częściowo zagospodarowana (nasadzenia) oraz ogrodzona.

Media: energia elektryczna na działce, wodociąg i gaz w ulicy 


Uwaga! Dane w ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego, mają jedynie charakter informacyjny, oparte są na informacjach uzyskanych od klientów zgłaszających . Biuro nie odpowiada za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna.Prosimy o kontakt telefoniczny e-mailowy

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607352152
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 4868

Szczegóły oferty

Symbol oferty VAK-GS-1449
Lokalizacja Tuszyn
Przeznaczenie działki budowlana, usługowa, mieszkaniowa
Pow. całkowita [m2] 1 898,00 m²
Cena 385 000 PLN
Cena/m2 202.85 PLN

Nieruchomość

Standard
Stan prawny własność
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki nieregularny
Ogrodzenie działki siatka