Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

AFS-GS-2482 Piątek, Pokrzywnica - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Oferowana nieruchomość mieści się w Pokrzywnicy (gmina Piątek, powiat łęczycki) i składa się z dwóch wyodrębnionych geodezyjnie, sąsiadujących ze sobą działek gruntu, o łącznej powierzchni 3,10ha. Kształt działki zbliżony do prostokąta o powierzchni; front-ok. 78 m, tył ok. 107 m, boki- ok. 409 m i 376 m. Działka posiada dostęp do drogi asfaltowej w części frontowej. W bezpośrednim sąsiedztwie działki zabudowane domami jednorodzinnymi oraz gospodarstwa rolne. Teren nieruchomości nieogrodzony, płaski, zagospodarowany zgodnie z przeznaczeniem.
Przedmiotowa działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w obowiązującym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, przeznaczenie działki to zabudowa zagrodowa, uprawa rolna. Klasa użytków - od IIIa do IVb. 

Media: energia elektryczna z linii napowietrznych w bliskim sąsiedztwie, wodociągi w pobliżu ( narożnik jednej z działek ), linia telefoniczna w pobliżu, po drugiej stronie ulicy jest projektowana sieć gazowa, kanalizacji brak.

Działka znajduje się w odległości 1 km od centrum miasta Piątek, ok. 25 km od Zgierza i ok.35 km od centrum Łodzi.
Doskonała lokalizacja i malownicze tereny nieopodal rzeki Moszczenica. Piątek to miejsce, o którym wspomina każdy podręcznik geografii Polski. W sąsiedztwie Piątku, na terenie pobliskiej wsi Goślub znajduje się geometryczny środek Polski (pomnik stojący w centrum miasta). W odległości ok. 2km od centrum wsi Witów, w głębi lasu znajdują się „Silne Błota” – torfowisko z zanikającym jeziorkiem oraz las z wydmami - siedlisko rzadkiej roślinności, oaza ptactwa a jednocześnie jedno z najważniejszych stanowisk archeologicznych w środkowej Polsce.

Polecamy! Zapraszamy do oglądania! Sygnatura oferty w biurze: GS-2482

Uwaga! Dane o ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego i prawnego - biuro nie odpowiada za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o telefon.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607352152
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Szczegóły oferty

Symbol oferty AFS-GS-2482
Lokalizacja Piątek, Pokrzywnica
Przeznaczenie działki rolna, siedliskowa
Pow. całkowita [m2] 31 000,00 m²
Wymiary działki 78x409x376x107 m
Cena 690 000 PLN
Cena/m2 22.26 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Gaz w trakcie prowadzenia
Woda na działce
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Położenie na wsi
Prąd w ulicy
Kanalizacja brak