Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

AFS-GS-2579 Zgierz (gw), Gieczno - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Do sprzedaży działka gruntu o powierzchni 20453 m2 położona w Giecznie (gm. Zgierz).  Działka niezabudowana, nieogrodzona, w kształcie trapezu o wymiarach: ok. 53 m (front i tył), ok. 388 m; 414 m (boki). Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, z dwóch stron: od drogi wojewódzkiej nr 702 oraz drogą gminną ul. Podleśną. Działka rolna.

Dla przedmiotowej działki została wydana prawomocna decyzja o warunkach zabudowy na budowę dwóch budynków magazynowych, przeznaczonych do składowania materiałów budowlanych wraz z niezbędnymi obiektami infrastruktury technicznej: studni, zbiornika bezodpływowego na nieczystości ciekłe lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Budynki magazynowe należy projektować jako obiekty wolnostojące do trzech kondygnacji nadziemnych z dopuszczeniem kondygnacji podziemnej lub podpiwniczenia. Dach jednospadowy, dwuspadowy, wielospadowy o kącie nachylenia od 5 do 60 stopni, lub płaski, i wysokości kalenicy od 3 do 10 metrów. Decyzja o warunkach zabudowy do wglądu w biurze.

Media: energia elektryczna, woda w ulicy.

Doskonała lokalizacja. W pobliżu znajduje się stacja benzynowa. Zjazd na autostradę A2 (SPO Zgierz) ok. 11 km, zjazd na autostradę A1 (Piątek) ok. 11 km.

Zapraszamy do oglądania! Sygnatura oferty w biurze: GS-2579

UWAGA:
Opis oferty prezentowany na naszej stronie sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych k.c. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną. 
Oferta może być już nieaktualna. Prosimy o telefon.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607352602
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Szczegóły oferty

Symbol oferty AFS-GS-2579
Lokalizacja Zgierz (gw), Gieczno
Przeznaczenie działki rolna z prawem zabudowy
Pow. całkowita [m2] 20 453,00 m²
Wymiary działki 53x388x414x53 m
Cena 920 000 PLN
Cena/m2 44.98 PLN

Nieruchomość

Kształt działki trapez
Ogrodzenie działki brak
Woda w ulicy
Dojazd asfalt
Prąd w ulicy