Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

AFS-BS-2539 Piątek, Pokrzywnica - obiekt na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Do sprzedaży niepowtarzalny, oryginalny  budynek młyna o powierzchni całkowitej 295m2 (3 budynki o pow. 186m2, 55m2, 41m2), usytuowany na działce o powierzchni 800m2, położony w miejscowości Pokrzywnica, gmina Piątek, powiat łęczycki.
Budynek 4 kondygnacyjny, z wydzieloną częścią socjalną, maszynownią. W młynie znajdują się zachowane oryginalne maszyny młynarskie.

Dla przedmiotowej nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy na zmianę sposobu użytkowania części budynku na część mieszkalną wraz z przebudową.
Obiekt wpisany do gminnej ewidencji zabytków.

MEDIA: woda - z sieci wodociągowej, energia elektryczna - z sieci, kanalizacja miejska.

Jest to miejsce z dużym potencjałem, ciekawą historią, z możliwością wykorzystania pod zabudowę mieszkaniową lub jako inwestycję np. na działalność agroturystyczną.

W sąsiedztwie gospodarstwa rolne oraz działki zabudowane domami jednorodzinnymi.  W niewielkiej odległości rozległe zbiorniki wodne- stawy, rzeka.
Nieruchomość znajduje się w odległości ok. 1 km od centrum miasta Piątek, ok. 25 km od Zgierza i ok.35 km od centrum Łodzi. Do zjazdu na autostradę A1 ok.5 km.

Zapraszamy do obejrzenia wizyty wirtualnej: kliknij TUTAJ.

Sygnatura oferty w biurze: BS-2539

Uwaga dane w ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego i prawnego - biuro nie odpowiada za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o telefon.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607352602
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Szczegóły oferty

Symbol oferty AFS-BS-2539
Lokalizacja Piątek, Pokrzywnica
Pow. całkowita [m2] 295,00 m²
Cena 140 000 PLN
Cena/m2 474.58 PLN

Nieruchomość

Powierzchnia działki [m2] 800 m²
Woda tak - miejska
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie zabudowa mieszana
Prąd jest
Kanalizacja miejska

Pomieszczenia