Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

AFK-BS-2410 Zgierz (gw), Emilia - obiekt na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Do sprzedaży obiekt magazynowo-produkcyjno-usługowy, z sąsiadującą rezydencją mieszkalną, położony w Emilii gm. Zgierz, na działce gruntu składającej się z trzech geodezyjnie wydzielonych działek, o łącznej powierzchni 13351m2.
Parcela narożna, z prywatną drogą dojazdową do posesji, sąsiadująca bezpośrednio ze zjazdem na autostradę A2. Oddzielny wjazd do części zabudowanej domem mieszkalnym. 

Działka o pow. 2273m2 zabudowana jest obiektem pod działalność produkcyjno-magazynowo-usługową, z utwardzonym parkingiem, częściowo zadaszonym wiatą oraz wolno stojącym budynkiem gospodarczym składającym się z trzech garaży, z dużymi wrotami. Teren ogrodzony, utwardzony.

Budynek produkcyjno-magazynowo-usługowy pod działalność:
Trzy hale o powierzchniach: ( 6m x 26,5m ) 159 m2, (5,6m x 16m) 89,6m2, (5,6m x 16m) 89,6m2, kotłownia 18 m2, pomieszczenia socjalne z ciągami komunikacyjnymi i sanitariatami ok. 60m2 (biuro, szatnia, korytarz, WC). Przed każdą z frontowych części budynku zadaszona wiata - mała ok.42m2 (6m x 6,8m), duża ok. 115m2 (9,8m x 11,5m).
Budynek murowany, stropodach kryty papą. Ściany zewnętrzne - otynkowane, dach płaski, tynki wewnętrzne, posadzki betonowe, podłogi - w części biurowej linoleum. Ściany malowane. Obiekt pod działalność wyposażony jest w :
- przyłącze elektryczne 3 fazowe
- przyłącze zimnej wody z sieci miejskiej oraz ciepłej wody z bojlera elektrycznego
- ogrzewania lokalnego (CO) w całym budynku - piec na ekogroszek
- kanalizacji i szamba
- oświetlenia pomieszczeń
- instalacji siłowej do 12 punktów z zabezpieczeniami.

Za obiektem znajduje się niezagospodarowana, nieogrodzona, częściowo zalesiona działka o pow. 5730m2. Działka ta może być wykorzystywana jako parking lub plac manewrowy dla dużych gabarytowo pojazdów. Wjazd do obiektu z dwóch stron.

Na działce o pow. 5348m2, z niezależnym zjazdem z głównej drogi, położony jest dom mieszkalny o pow. ok.190m2, podpiwniczony, piętrowy, ocieplony, powierzchnia piwnic z garażem (w bryle budynku) ok.115m2.
Na wydzielonej, ogrodzonej części, przylegającej do budynków magazynowo-produkcyjnych znajdują się zabudowania gospodarcze, hale o powierzchni ok.250m2. Pozostała część działki zagospodarowana, liczne nasadzenia, drzewa iglaste, krzewy ozdobne, drzewa owocowe, pnącza.

Rozmieszczenie pomieszczeń w budynku mieszkalnym:
- kondygnacja znajdująca się poniżej poziomu ziemi (wys. 2,05m): garaż, pomieszczenia gospodarcze – kotłownia, pomieszczenie służące do przechowywania eko-groszku, pralnia, prasowalnia.
- druga kondygnacja (wys. 2,85m): wejście z ganku po schodach do przedpokoju o pow. ok.8m2, z  przedpokoju wejście do kuchni o pow. ok.11,5m2 (ze spiżarnią o pow. ok.3m2), łazienki o pow. ok.5m2, salonu o pow. ok.20m2 i dwóch połączonych ze sobą pokoi o pow. ok.40,5m2, z możliwością wyjścia na zewnątrz przez werandę o pow. ok.13m2.
- trzecia kondygnacja – gabinet o pow. ok.12m2, łazienka o pow. ok.5m2, pokój o pow. ok.22m2pokój o pow. ok.22mz wyjściem na duży taras o pow. ok.40m2.
 
Media: en. elektryczna, siła, woda z wodociągu i ze studni głębinowej – z nowoczesną pompą, 3 szamba przelewowe, centralne ogrzewanie dwufunkcyjnym piecem na ekogroszek lub gazowym-gaz z butli AmeriGas 5000l, cw. z pieca dwufunkcyjnego lub bojlera elektrycznego.
 
Doskonałe położenie nieruchomości, jej powierzchnia oraz bliskość węzła autostrady A2 dają wiele możliwości prowadzenia działalności lub wykorzystania obiektu pod dochodowy najem.
Atutem nieruchomości jest możliwość prowadzenia różnorodnej działalności obok miejsca stałego zamieszkania. 

W pobliżu - w Strykowie znajduje się największy w Polsce węzeł komunikacyjny A1/A2, podmiejska komunikacja łączy Łódź z sąsiednimi miastami: Pabianicami, Zgierzem, Aleksandrowem Łódzkim, Konstantynowem Łódzkim, Ozorkowem. Emilia leży na trasie pomiędzy Zgierzem a Ozorkowem i jest dobrze skomunikowana.

W regionie dobrze rozwinięty jest przemysł odzieżowy, chemiczny, maszynowy, elektrotechniczny, elektroniczny, precyzyjny, spożywczy. W Łodzi - 22 km od nieruchomości - można znaleźć wiele zakładów papierniczych, drukarni, wytwórni sprzętu motoryzacyjnego, mebli, galanterii, wyrobów skórzanych, pasmanteryjnych, materiałów budowlanych i innych. 

Zapraszamy do obejrzenia wizyty wirtualnej - kliknij TUTAJ 

Sygnatura oferty w biurze: BS-2410
 
UWAGA:
Opis oferty prezentowany na naszej stronie sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych k.c. Oferta może być już nieaktualna. Prosimy o telefon
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607 352 152
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 2865

Szczegóły oferty

Symbol oferty AFK-BS-2410
Lokalizacja Zgierz (gw), Emilia
Rodzaj obiektu zaklad_produkcyjny
Pow. całkowita [m2] 13 351,00 m²
Cena 1 950 000 PLN
Cena/m2 146.06 PLN

Nieruchomość

Stan prawny Własność
Powierzchnia działki [m2] 13 351 m²
Gaz własna butla
Woda tak
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie C.O. lokalne
Alarm tak
Możliwość parkowania tak
Własny parking tak
Wejście od ulicy
Prąd w budynku
Kanalizacja szambo

Pomieszczenia