Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

REM-BS-922 Brzeziny (gw), Jordanów - obiekt na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

W REZERWACJI

Na sprzedaż budynek produkcyjno - usługowo - biurowy, wolnostojący, o powierzchni użytkowej 584,90 m2 (powierzchnia zabudowy 308,70 m2, kubatura 2727 m3), posadowiony na działce o powierzchni 9214 m2, znajdujący się w miejscowości Jordanów gmina Brzeziny, położony bezpośrednie przy asfaltowej drodze powiatowej łączącej Brzeziny z Andrespolem oraz Łodzią, nr geodezyjny działki 7/6. 
 
Zgodnie z wypisem z planu przestrzennego zagospodarowania Gminy Brzeziny (uchwała nr XXXVI/274/06 z dnia 14.09.2006 roku) działka oznaczona jest na mapie literką 6P/U - 80 m w głąb działki od drogi oznaczonej 31KDZ w terenach produkcyjno - usługowych, pozostała część działki nie objęta planem.
 
Budynek, to obiekt piętrowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem użytkowym i nieużytkowym strychem. Wybudowany został w 1990 roku w technologii tradycyjnej.
 
Instalacja centralnego ogrzewania z rur stalowych z kotłem olejowym opalanym olejem opałowym, usytuowany w piwnicy. W piwnicy w pomieszczeniu gospodarczym zamontowany jest kompresor do sprężania powietrza do celów technologicznych (do mycia maszyn, napęd kluczy pneumatycznych). Dodatkowo zostało zamontowane urzadzenie, które odzyskuje ciepło, którym za pomocą instalacji wentylacyjnej rurowej ogrzewane są hale produkcyjne.
 
Na parterze znajdują się cztery hale produkcyjne, korytarz, pomieszczenie biurowe, łazienka i pomieszczenia socjalne oraz archiwum, do którego zamontowano drzwi ognioodporne.
 
Na piętrze usytuowany jest magazyn wyrobów gotowych i części zamiennych, pomieszczenie biurowe oraz salka konferencyjna. 
 
W budynku w 2006 roku wymieniona została instalacja elektryczna, oświetlenie jarzeniowe, zamontowano instalacje alarmową z około 30 czujkami.
 
Z tyłu budynku, na utwardzonym placu kostką betonową brukową ustawiono 3 wiaty magazynowe konstrukcji stalowej. Na nieruchomości znajduje się również 5 kontenerów kolejowych, które są dodatkowo płatne w kwocie 5.000,00 zł każdy.
 
OPIS DZIAŁKI:
Działka na bardzo atrakcyjne położenie, posiada duży parking i plac manewrowy. W głębi działki znajduje się staw. Działka ogrodzona od frontu płotem drewnianym, pozostałe ogrodzenia z siatki na słupkach stalowych. Brama wjazdowa konstrukcji stalowej rozsuwana na jedną stronę.

 
MEDIA:
- Prąd
- Siła
- Woda miejska
- Kanalizacja (szambo)
- Ciepła woda (lokalna - piec olejowy)
- CO (lokalne - piec olejowy)
- Internet (światłowód)
- Telefon
- Sieć komputerowa

 
BEZPIECZEŃSTWO:
- teren ogrodzony
- alarm ok. 30 czujek
- monitoring

Zapraszam do kontaktu.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Aneta Varisella
Telefon 42 717 18 39
Telefon komórkowy 607 352 152
Nr licencji 2865
aneta.varisella@gmail.com

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 16619

Szczegóły oferty

Symbol oferty REM-BS-922
Lokalizacja Brzeziny (gw), Jordanów
Rodzaj obiektu zaklad_produkcyjny
Pow. całkowita [m2] 584,90 m²
Cena 850 000 PLN
Cena/m2 1453.24 PLN

Nieruchomość

Standard
Stan prawny Własność
Powierzchnia działki [m2] 9 214 m²
Rok budowy 1990
Woda ciepła z pieca CO
Dojazd asfalt
Ogrzewanie olejowe
Alarm tak
Możliwość parkowania tak
Własny parking tak
Prąd jest
Kanalizacja szambo

Pomieszczenia