Nieruchomości z regionu
Mieszkanie dwu pokojowe na wynajem w miejscowości Łódź w dzielnicy w cenie 1 600 zł
Mieszkanie o powierzchni 56.90 m2
Do wynajęcia lokal mieszkalny ulokowany na parterze w bloku 4-kondygnacyjnym w Łodzi przy ul. Przędzalnianej, {o powierzchni|o metrażu|o pow. 56,9m2, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki wraz z WC a także przedpokoju, z wystawą okien wschód - zachód. Lokal w pełni wyposażony, do zamieszkania od zaraz, ogrzewanie i woda z sieci miejskiej.
Powierzchnie poszczególnych pomieszczeń:
- pokój (ok.25m2),
- pokój (ok.15m2),
- kuchnia (ok.8m2),
- łazienka z WC (ok.3,5m2),
- przedsionek (ok.8m2).
Mieszkanie odświeżone, przytulne, funkcjonalnie urządzone, w stylu lat 80-tych.
Wyposażenie:
Pokój: segment, ława a także dwa fotele, sofa, komoda, szafka pod TV, telewizor.
Pokój: meblościanka, stół a także 6 krzeseł, szafka pod TV, telewizor, kanapa.
Kuchnia: lodówka, mikrofalówka, piekarnik, kuchnia gazowa 4-palnikowa, okap, stół a także 4 krzesła, czajnik elektryczny.
Łazienka z WC: wanna, szafka z umywalką, lustro, WC, pralka.
Otoczenie: bloki a także inne budynki mieszkalne, w bliskim sąsiedztwie markety Biedronka a także Carrefour, Pałac Herbsta z parkiem i stawem, Centrum Medyczne Jonschera, bank.
Opłaty miesięczne: czynsz najmu 1600zł.
Dodatkowo płatne: - opłaty do Spółdzielni Mieszkaniowej 617,75zł (w tym zaliczka na C.O. 248,65zł), - zaliczka na zimną wodę (12,01zł/1m3), podgrzanie wody (31,00zł/1m3) , śmieci (9,60zł/1m3 zużytej wody). Energia elektryczna a także gaz wg. wskazań liczników.
Umowa najmu okazjonalnego na okres 1 roku. Kaucja zwrotna w wysokości 3200 zł.
Zapraszamy do obejrzenia wizyty wirtualnej: kliknij TUTAJ.
Polecamy! Sygnatura oferty w biurze: MW-2788.
UWAGA: Opis oferty prezentowany na naszej stronie sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości a także informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji a także nie stanowi oferty określonej w art. 66 a także następnych k.c. Oferta może być już nieaktualna.
Prosimy o telefon.
Symbol oferty: AFK-MW-2788,
Lokalizacja: Łódź,
Pow. całkowita [m2]: 56,90 m²,
Piętro: parter,
Liczba pokoi: 2,
Czynsz najmu: 1 600 PLN ,
Balkon: brak,
Rok budowy: 1961,
Gaz: tak - miejski,
Woda: tak - miejska,
Dojazd: asfalt,
Ogrzewanie: miejskie,
Usytuowanie: dwustronne,
Imię i nazwisko: Aneta Varisella,
Telefon: 42 717 18 39,
Telefon komórkowy: 607352152,
Nr licencji: 2865,
Adres email: aneta.varisella@gmail.com,